Kalendář akcí

Všechny akce Konference Přednášky Školení a workshopy
Úterý 14.05.2019

DIGITALIZACE V PROFESÍCH ÚČETNÍCH

Cílem semináře je seznámit posluchače s hlavními trendy vývoje digitalizace v profesích účetních, analytiků, personálních oddělení podniků, majitelů firem a dalších. Zaměřen je na různé možnosti ulehčení práce podnikatelů pomocí chytrých aplikací, automatizací rutinních operací a další možnosti i v zpracování účetních dat a současně předpokládaný další vývoj v této oblasti. • DATUM: 14. 5. 2019 • ČAS: 9:00 – 13:00 • MÍSTO: AMSP ČR, Praha

Školení a workshopy Zdarma
Čtvrtek 16.05.2019

II. JAK NASTARTOVAT E-MAIL MARKETING V MALÉ A STŘEDNÍ FIRMĚ

NAČERPEJTE INSPIRACI, NÁPADY A PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI V OBLASTI E-MAIL MARKETINGU. UŠETŘETE SI NEKONEČNÉ HODINY VLASTNÍCH POKUSŮ A OMYLŮ A PŘIHLASTE SE JEŠTĚ DNES NA WORKSHOP „JAK NASTARTOVAT E-MAIL MARKETING V MALÉ A STŘEDNÍ FIRMĚ´´.

Školení a workshopy Zdarma
Úterý 21.05.2019

DIGITALIZACÍ VPŘED!

Dnešní uspěchaná doba na nás klade čím dál vyšší nároky. Musíme pracovat na maximum a přesto to někdy nestačí. Proto používáme řadu technologií a nástrojů, které nám pomáhají využít náš čas na maximum a zefektivnit naši práci. Efektivita totiž hraje rozhodující roli, zda budeme úspěšní, či nikoliv. V naší přednášce se dozvíte, jak můžete s digitalizací ihned začít a usnadnit si tak nejen profesní, ale i běžný život.

Přednášky Zdarma
Středa 22.05.2019

Sociální sítě a jejich využití v praxi

Co se na semináři naučíte? o Jak správně založit stránku nebo profil - rozdíly o Sponzorované příspěvky – jak na ně? o Budujeme komunitu – více o Skupinách o Jak zvýšit organický dosah o Pravidla pro pořádání soutěží na Facebooku o Tvorba obsahu o Měření a vyhodnocení účinnosti

Přednášky Zdarma
Čtvrtek 23.05.2019

Jak získat a udržet své zákazníky v online prostředí

Během semináře vás odborníci na marketing i graku provedou třemi tématy. Zjistíte, jak jednoduše zviditelnit svou rmu na Seznamu nebo jak získat nové zákazníky a zároveň se připomenout těm stávajícím. Naučíme vás pomocí Skliku oslovovat své zákazníky ve všech fázích nákupního procesu a nakonec se dozvíte, jak tvořit úspěšné reklamní bannery.

Školení a workshopy Zdarma
Pondělí 27.05.2019

Podpora infrastruktury pro umělou inteligenci

Seminář je připraven pro státní zaměstnance, malé, střední podniky a novináře.

Školení a workshopy Zdarma
Úterý 28.05.2019

DIGITALIZACE SLUŽEB V RÁMCI KONGRESU HOREKA 112

Dne, 28. 5. 2019 se uskuteční naše další hlavní konference (jedna ze šesti) k tématu: Služby 4.0. Konference je organizovaná ve spolupráci s HOREKA 112 v Aquapalace Čestlice.

Konference Zdarma